Z nepředpokládaných důvodů může v tomto rozpise dojít ke změnám.
Sledujte proto týdenní rozpis!
1. června: Sobota – Památka sv. Justina, mučedníka; 1. sobota v červnu
8.00 DL Ke cti Panny Marie s prosbou o ochranu
17.30 HL Za členy živého růžence a za účastníky májových pobožností ze Sehr.
2. června: Neděle – Slavnost Těla a krve Páně
7.30 DL
9.00 HL Za * a † farníky
3. června: Pondělí – Památka sv. Karla Lwangy a druhů, mučedníků
18.00 SE Za † Vojtěcha a Drahoslavu Urbanovy, jejich rodiče, duše v očistci a ochranu pro celou * rodinu
6. června: Čtvrtek – Památka sv. Norberta, biskupa
16.00 HL
7. června: Pátek – Slavnost Nejsvětějšího Srdce Ježíšova; 1. pátek
16.00 HL Ke cti Ducha Svatého, otevřenost jeho působení a spolupráci
17.30 DL Za * a † farníky
8. června: Sobota – Památka Neposkvrněného Srdce Panny Marie
8.00 DL Za obrácení hříšníků a za vítězství Neposkvrněného Srdce Panny Marie
17.30 HL Za † Vítězslava Hurtu (1. výročí), rodiče z obou stran, sourozence, dar zdraví a ochranu pro * rodinu
9. června: Neděle – 10. neděle v mezidobí
9.00 HL Za † Milana a Marii Havelkovy, jejich rodiče, sourozence, duše v očistci a ochranu pro celou * rodinu
10.30 DL Za † Miroslava Remeše, dvoje rodiče, duše v očistci, ochranu Panny Marie za * rodiny
10. června: Pondělí
18.00 SE Za * i † rodinu Šimoníkovu, Pavelkovu, Kozubíkovu, Doruškovu, Neubaerovu, Pokornou a všechny příbuzné; na poděkování za přijatá dobrodiní s prosbou o dar lásky a pevného zdraví duše i těla
13. června: Čtvrtek – Památka sv. Antonína z Padovy, kněze a učitele církve
16.00 HL Za † Zdeňka a Marii Navrátilovy, snachu Yvetu, duše v očistci a za celou * rodinu
14. června: Pátek
17.30 DL Za * a † rodinu Malaníkovu a Večeřovu s prosbou o požehnání a ochranu Panny Marie pro * rodinu
15. června: Sobota – Památka sv. Víta, mučedníka
17.30 HL Za † Františka Žáčka, manželky Marii a Anežku a za celou * rodinu
16. června: Neděle – 11. neděle v mezidobí
8.30 DL Za všechny tatínky
10.00 HL Za děti, které přistoupí letos k 1. svatému přijímání; za jejich rodiče, sourozence a ostatní příbuzné
17. června: Pondělí
8.00 SE Za * a † farníky
20. června: Čtvrtek
16.00 HL Za † rodiče, † rodinu Michalčíkovu a Juračkovu, † kamarádku, dar zdraví a požehnání pro * rodinu
21. června: Pátek – Památka sv. Aloise, řeholníka
17.30 DL Na úmysl dárce
23. června: Neděle – 12. neděle v mezidobí
8.30 HL Za * a † farníky
10.00 DL Za děti, které přistoupí letos k 1. svatému přijímání; za jejich rodiče, sourozence a ostatní příbuzné
24. června: Pondělí – Slavnost Narození sv. Jana Křtitele
16.00 HL Na poděkování za všechny milosti
17.30 DL Na úmysl dárce
27. června: Čtvrtek
16.00 HL Za † rodiče Pětrošovy, syna Jaroslava, duše v očistci a ochranu pro * r.
28. června: Pátek – Památka sv. Ireneje, biskupa a mučedníka
17.30 DL Za * a † farníky
29. června: Sobota – Slavnost sv. Petra a Pavla, apoštolů
17.30 HL Za děti, mládež a učitele – poděkování za školní rok s prosbou za prázdniny
30. června: Neděle – 13. neděle v mezidobí
9.00 HL Za † Františku a Karla Kunderovy, rodiče a sourozence s prosbou o dar zdraví a požehnání pro * rodiny
10.30 DL Za † Aloise a Jarmilu Kuželovy, 2 syny, rodiče z obou stran, Františka Janíka a požehnání pro * rodiny
Z nepředpokládaných důvodů může v tomto rozpise dojít ke změnám.
Sledujte proto týdenní rozpis!